Hakkımızda Görüşler

Sunduğumuz hizmetler ve aldığımız geri dönüşlerden dolayı mutluyuz! Danışmanlığımız 09.00 itibarı ile başlar ancak asla 18.00 itibarıyla sonlanmaz. Müşterilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Bunun geri dönüşlerini kendi ifadeleriyle anlatıyorlar.

Şirketimin site trafiği bir kaç ay içerisinde önemli ölçüde geliştirildi. websiteci.net ile karşılıklı görüşmelerimiz daima olumlu sonuç verdi. Kullanımı kolay ve şirket tanımıyla ortak payda da buluşan bir site elde ettik.
Mila Mimarlık
Yönetici
websiteci.net potansiyeli tamamen müşteriye dönüştürdü. Bize sunduğu yeni stratejileriyle daimi bir müşteri akışı sağlıyoruz.
Kokucuk
Yönetici
27 yıllık tecrübemizi internet ortamına websiteci.net ile taşıdık. Tamamen emlak odaklı hazırlanmış websitesiyle ilan yönetimini hızı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bölgesel sıralamalarda da sektörde kendimize yer edindik.
Sinem Emlak
Emlak ve Gayrimenkul Danışmanı
websiteci.net bize yeni müşteri kazandırmanın yanında sadık müşteri tanımını sitemize kattı.
imx Tour
Yönetici
websiteci.net ile çalışarak sektörün diğer internet sitelerinden önemli ölçüde ayrıldık. Bunun yanında bizim için önemli olan bölgesel SEO hizmetiyle istediğimiz tüm anahtar kelimelerde ilk sıradayız.
Usta Anahtar
Çilingir Ustası
websiteci.net'i çok yeni tanımış olmamıza rağmen çekinmeden tavsiye edebiliriz. Gerek müşteri desteği gerekse beklentileri karşılama potansiyelleri ile sektörelerinde ki bir çok kuruluştan büyük farkla ayrılıyor.
Tuğba İncel
Avukat
Hazır emlak sitesi paketleriyle tanıştığımız websiteci.net ile oluşturduğumuz internet sitemizle online müşterilerimize kolaylıkla ulaşıyoruz. Kullanışlı olması ve yönetilebilir olması sayesinde sorunsuz bir hizmet sağlıyoruz.
Gerze Emlak
Gayrimenkul Danışmanı
Lezzetlerimizi online sahaya taşımak istedik ve websiteci.net ile tanıştık. Bu ekip sayesinde menülerimizi müşterilerimize en iyi şekilde tanıttık ve harika geri dönüşler sağladık.
Reyvan Kebap
Restaurant - İşletme