Emlak Paketi

websiteci.net Emlak Paketi ile İnternetteki Ofisinizi Açın

Bir emlak ofisinin müşterileri %90 olarak internet üzerinden gelmektedir. Özel hazırladığımız Emlak Paketi ile internetteki ofisinizi açın!

Bütün ihtiyaçlarınız düşünüldü!

Emlak sektöründeki tecrübemizi ve bilgi birikimimizi, internet üzerindeki uzmanlığımız ile birleştirdik! Bir emlak ofisinin internet sitesinde olması gereken herşeyi düşündük taşındık ve sizler için websiteci.net Emlak Paketini hazırladık.

Emlak ofisleri portföylerini çeşitli internet sitelerinden satın almış oldukları üyelikler ve bu sitelere girmiş oldukları ilanlar ile dışarıdaki alıcılara ulaştırırlar. Birçok müşterinin takip ettiği bu sitelerde yer almak emlak ofislerinin cirolarını normal şartlarda yükseltir. Fakat bir adım öne geçmek, fark yaratmak isteyen emlak ofisleri her zaman önceliğini kendi internet sitelerine vermişlerdir. Üyelikli internet sitelerine gelen müşteriler, bir başka emlak/gayrimenkul ofisinin ilanlarına da rahatlıkla bakabilir. Fakat yaptığı internette yaptığı aramalar sonucunda sizin sitenize ulaşan bir alıcı %80 ihtimal ile artık sizin müşterinizdir.

Effective Web Development Solutions

Emlak ofisinizi internette aratıp bulan bir alıcı; kim olduğunuzu, adresinizi, emlak danışmanlarınızı ve diğer ilanlarınızı da gezerek sizi daha yakından tanır ve ofisiniz ile müşteri arasındaki marka bilinirliğiniz, güvenilirliğiniz hızla artar. Bunun için profesyonelce hazırlanmış, tüm cihazlarda kolaylıkla ulaşılabilen, arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan bir emlak siteniz olması gereklidir. İnternet siteniz alıcıların gözündeki yerinizi belirleyecektir ve hakkınızda ilk izlenim sitenizden başlayacaktır.

Birçok özellik bir arada!

Harita üzerinde gösterim, sınırsız ilan ve resim ekleme, insan kaynakları, sınırsız tanıtım sayfası, sınırsız kategori, slayt yönetimi, gayrimenkul danışmanı yönetimi gibi modüller ile müşterilerinize profesyonel görünün!

Nasıl göründüğünüz önemlidir!

İnternet sitenizin müşterileriniz tarafından nasıl göründüğü çok önemlidir. Bunun için akıllı telefonlara, tabletlere ve her türlü ekran boyutuna uyumlu bir web sitesine sahip olmalısınız. websiteci.net Emlak Sitesi Paketi ile hemen %100 mobil uyumlu sitenizi oluşturun!

Effective Web Development Solutions

websiteci.net Emlak Sitesi Paketi ile mevcut alan adınızı(internet adresinizi) kullanarak yeni bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Siteniz 1 iş günü içerisinde hazırlandıktan sonra kurumsal mail adresleriniz(ahmet@sinememlak.com.tr) oluşturulur. Logo'nuz yeni sitenize yüklendikten sonra, web sitenizin yönetim paneli şifreleri size iletilir ve kısa bir eğitimden sonra kolay bir şekilde web sitenize ilan girişi yapabilir, tanıtım sayfaları hazırlayabilirsiniz. websiteci.net Emlak Sitesi Paketini kullanarak bölgenizde rakiplerinizden öne geçecek ve internet müşterilerine daha etkili bir sunum yapmış olacaksınız.

SIK SORULAN SORULAR

EMLAK SİTESİ KURMAK İSTİYORUM NELER YAPMAM GEREK?

Emlak sitesi kurmaya karar vermiş ofislerin aşağıdaki formu doldurarak bize ofisleri ile ilgili detaylı bilgileri göndermeleri yeterlidir. Site isimlerine karar verdikten sonra 24 saat içerisinde, websiteci.net Emlak Sitesi Paketi anahtar teslim şeklinde kurulmuş olacaktır. Göndermeniz gereken detaylar: Şirketinizin "Hakkımızda" yazısı, var ise logonuz, iletişim bilgileriniz(Adres, telefon, eposta)

EMLAK PAKETİNİZİN SINIRLARI NELERDİR?

websiteci.net Emlak Sitesi Paketinin 500 mb disk kullanım alanı dışında herhangi bir ilan veya resim sınırı yoktur. Bu limit talebiniz doğrultusunda arttırılabilir.

ÜCRETLENDİRME NASIL OLUYOR?

websiteci.net Emlak Sitesi Paketi, Alan adınız ve sunucu dahil 750 TL + KDV olarak ücretlendirilmektedir. Bunun dışında herhangi bir ücret talebi bulunmamaktadır. 1 yıllık kullanımınızdan sonra alan adı ve sunucu ücreti olarak 200 TL+KDV talep edilir.

Not: Fiyatlar 500 mb sunucu için geçerlidir. Yoğun mail kullanımı ve resim yüklemesi sonucunda, sunucu alanının artırılması istenildiği takdirde 100mb disk alanı 75 TL'ye alınabilir.

Emlak Sitesi Çalışmalarımız

Bize yapmak istediğiniz çalışmadan bahsedin

Yapmak istediğiniz çalışmada size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Rakiplerinizden öne geçmek için yapmak istediğiniz çalışma hakkında profesyonel bir destek alın maliyetlerinizi minimize edin.

Testimonials

See all testimonials
* ile işaretli alanlar zorunludur.

(opsiyonel)

(opsiyonel)

Lütfen, sitenizde incelenmesini talep ettiğiniz özel bir sayfa veya anahtar kelime var ise belirtin. Eğer cep telefonu girişi yapıldı ise lütfen aranmak istediğiniz vakti belirtin.