Content Marketing Strategy

E-Ticaret Sitesi

E-ticaret ile Türkiye'nin her yerine satış yapmaya başlayın ve cirolarınızı hızla artırın. websiteci.net bunun için tüm tecrübesi ve ekibiyle yanınızda!

E-ticaret sektöründe satın almayı gerçekleştiren en önemli unsurun güven olduğunu tecrübelerimiz ile sabit bir şekilde bilmekteyiz. Ucuzluk üzerine kurulan e-ticaret senaryoları alıcıya ulaşmakta problemler yaşıyor. Bunun için e-ticaret mağazanızın %100 güven odaklı bir iş modeline göre kurgulamak zorundayız bunu yapmak için websiteci.net tecrübelerini aktarmak için hazır!

E-ticaret sitenizin müşteriler için kullanımı kolay, Google arama sonuçlarına uyumlu, tüm cihazlardan rahatlıkla alışveriş yapılabilecek şekilde tasarlanmış ve arka planda ürünlerinizi rahat bir şekilde ekleyebileceğiniz, hızlı düzenleme, toplu güncelleme gibi işlemleri yapabileceğiniz bir sistem üzerine kurulmalıdır. İhtiyaçlarınıza özel e-ticaret yazılımınız için buradayız!

E-ticaret dünyasına adım atarken yola iyi planlanmış bir iş modeli ve ekibiniz sağlam çıkın.
websiteci.net tüm ekibi ve yeteneği ile yanınızda!

Sınırsız Ürün

Sınırsız ürün ekleyerek daha fazla ürünü, farklı hedef kitlelere ulaştırabilirsiniz. Tavsiyemiz; en iyi hizmet verebileceğiniz, yüksek müşteri memnuniyeti yaratabileceğiniz ürün gruplarında çalışmanızdır.

Kargo Entegrasyonları

Online kargo yönetimi ile Türkiye'de hizmet veren alt yapısı güçlü olan tüm kargo firmalarının entegrasyonlarını yapabilir, gönderilerinizi takip edebilir ve bildirimlerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz.

Google Dostu

E-ticaret mağazanızı açtıktan sonra, en önemli  kısım "reklam" stratejinizdir. En önemli reklam platformu Google aramalarındaki yerinizdir.  E-ticaret siteniz %100 Google arama motoru uyumlu olmalıdır.

Ödeme Sistemleri

E-ticaret siteniz çeşitli ödeme sistemlerini desteklemeli. websiteci.net olarak havale, 3d kredi kartı, kapıda ödeme, paypal, Iyzico, PayU ve mobil ödeme şeklinde ödeme alabileceğiniz e-ticaret siteleri hazırlıyoruz.

Sosyal Medya

İşinizin başarı anahtarlarından biriside sosyal medyadaki aktifliğiniz ve sizin hakkınızda konuşulanlardır. Hakkınızda daha çok konuşturmak için ürün ve bilgi sayfalarında etkili sosyal medya paylaşım butonları sunuyoruz.

Raporlama

"Ölçülemeyen bir şey yoktur!" felsefesi ile işiniz hakkında özel ve detaylı raporlar üreterek, daha etkili kampanyalar yönetmenizi, reklam stratejilerinizi ve müşteri ilişkilerinizi daha etkili yönetmenizi sağlayabilirsiniz.

Bazı e-ticaret çalışmalarımız

5

Yıllık Deneyim

96

Web Projesi

25

SEO Çalışması

20

Sitemiz Google'da ilk sayfada

E-ticaret sektöründe kendi girişimlerimiz dahil olmak üzere edindiğimiz tecrübeleri, müşterilerimiz ile çekinmeden paylaşıyoruz. Sizin başarınızı, kendi başarımız olarak görüyoruz ve yol haritanızda hep yer alıyoruz.

Effective Copyrighting

E-Ticaret sektörü kolay gibi görünen fakat sorumluluk isteyen bir alandır. Müşteri memnuniyeti, ürün tedariği, fiyat politikası, gönderim planlaması, iade ve garanti süreçleri gibi bir çok ayağı olan bu sektörde tüm sorumluluğunuza tecrübelerimiz ile ortak oluyoruz.

Yaptırmak istediğiniz projeyi bizimle paylaşın

Aklınızdan geçen e-ticaret sitenizi bizimle paylaşın, destek olalım.

Sadece bir yazılım hizmeti vermiyoruz! Butik olarak direk dirseğe çalıştığımız, işinizi emanet ettiğiniz ve işinizin sorumluluğuna ortak olarak e-ticaret siteleri üretiyoruz.

Testimonials

See all testimonials
* ile işaretli alanlar zorunludur.

(opsiyonel)

(opsiyonel)

Lütfen, sitenizde incelenmesini talep ettiğiniz özel bir sayfa veya anahtar kelime var ise belirtin. Eğer cep telefonu girişi yapıldı ise lütfen aranmak istediğiniz vakti belirtin.